İnstagram Otomasyon – Otomatik Yorum Modülü

İnstagram Otomasyon – Otomatik Yorum Modülü

15 Eylül 2018 Genel 9

Otomatik Yorum modülü , belirlediğiniz hashtag ve konumlarda paylaşılan en son gönderilere sizin belirlediğiniz yorumu yapabilirsiniz. Otomatik Yorum modülünü kullanırken hız ayarı (Yavaş/Orta/Hızlı) ayarlayabilirsiniz. Modülü istediğiniz belirli saatlerde durdurabilirsiniz.

Otomatik Yorum Modülünü kullanırken potansiyel müşterilerinizin paylaşım yaptığı hashtagleri veya konumları iyi araştırın

 • Örneğin Annekız kombin elbise satıyorsanız, hedefiniz kız çocuguğu olan annelerdir.(#canımkızım,#kızımla,#anneolmak vs.) hashtaglerde çalışmalısınız.
 • Reklam içerikli bir yorum yerine eğer emoji kullanırsanız daha çok profil ziyareti alabilirsiniz.
 • {{username}} etiketini kullanarak yaptığınız yorumda yorum yapılan gönderinin sahibini etiketliyebilirsiniz.
 • Eğer yalnızca yerel bir mağazandan satış yapıyorsanız , mağazanıza yakın konumlarda çalışmalısınız.(Örneğin İstanbul Bahçelievlerde bir mağazanız varsa Zeytinburnu, Bakırköy , Güngören , Florya gibi konumlardaki gönderilere yorum yapmalısınız.)

Hedefler & Ayarlar:

Yorumlar:

İşlem Kayıtları:

Modüllerin Ortak Özellikleri:

 

Bütün Modüllerde yapılacak işlemlerin hızını kendiniz belirleyebilirsiniz , eğer instagramda manuel olarak takip,beğeni,yorum gibi işlemler yapıyorsanız modülleri hızlı modda çalıştırmayınız.

Modülleri açma ve kapatma ayarıdır. Modülün hedeflemelerini yaptıktan sonra çalışması için aktif hale getirmeniz gerekmektedir.Eğer bir modülde spam uyarısı alırsanız spam geçene kadar pasif durumda tutunuz.

Modülleri istenilen saatlerde durdurabilirsiniz. Spam yememeniz açısından modülleri gece saatleri (02:00-08:00) arası duraklatmanız önerilir. Takip etme modülü ve takipden çıkma modüllerini ters saatte kullanmakta veriminizi arttıracaktır.

İşlem Kayıtları bütün modüllerce tutulmaktadır. Modülü çalışmaya başlattıktan sonra instagram hesabınızı silene veya paketinizin süresi dolana kadar modüllerin yaptığı (takip,yorum,dm,takipden çıkma) işlemleri sistemden bakabilirsiniz.

 

9 cevap

 1. Emre dedi ki:

  Sadece yorum yapmayı nasıl alabilirim.

 2. Emir dedi ki:

  Övünmek gibi olmasın ama çok iyi mizahi şeyler paylaşıyorum neden hala takipçim 7.4k ¿

 3. Büşra dedi ki:

  @ahmet_sus1616

 4. Sefa dedi ki:

  🙌🏻🙌🏻🙌🏻🤘🤘🤘🤘🙏🏻🙏🏻🙏🏻🕺🕺

 5. Yusuf Arslan dedi ki:

  @nur_vrl01 @seymaidiz @gurbet_vrl @osman_vral @yusuf.arslan0147

 6. Salih dedi ki:

  #a101 @senayzeynep150 @senaygaragee

 7. aleyna dedi ki:

  aleyna kalaycioglu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.