İnstagram Otomasyon – Otomatik DM Modülü

İnstagram Otomasyon – Otomatik DM Modülü

17 Eylül 2018 Genel 0

Otomatik DM Modülü profilinizi yeni takip etmiş kullanıcılara sizin belirlediğiniz metni göndermenizi sağlar.Bu şekilde müşterilerilerinizden geri bildirimler alabilir ve kampanyalarınızı veya etkinliklerinizi kullanıcılara bildirmek için kullanabilirsiniz.

 

Örnek DM Mesajları:

Merhabalar {{username}} bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

Paket 1 Ürünümüzde Ay sonuna kadar geçerli %40 indirim vardır.

Örnek DM Mesajları:

XX ailesine katıldığınız için teşekkür ederiz!

Haftanın her günü nefis kahvaltımıza davetlisiniz 👐

Örnek DM Mesajları:

Merhabalar {{username}} takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Size hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz ?

Ayarlar:

DM Mesajları:

İşlem Kayıtları:

Modüllerin Ortak Özellikleri:

 

Bütün Modüllerde yapılacak işlemlerin hızını kendiniz belirleyebilirsiniz , eğer instagramda manuel olarak takip,beğeni,yorum gibi işlemler yapıyorsanız modülleri hızlı modda çalıştırmayınız.

Modülleri açma ve kapatma ayarıdır. Modülün hedeflemelerini yaptıktan sonra çalışması için aktif hale getirmeniz gerekmektedir.Eğer bir modülde spam uyarısı alırsanız spam geçene kadar pasif durumda tutunuz.

Modülleri istenilen saatlerde durdurabilirsiniz. Spam yememeniz açısından modülleri gece saatleri (02:00-08:00) arası duraklatmanız önerilir. Takip etme modülü ve takipden çıkma modüllerini ters saatte kullanmakta veriminizi arttıracaktır.

İşlem Kayıtları bütün modüllerce tutulmaktadır. Modülü çalışmaya başlattıktan sonra instagram hesabınızı silene veya paketinizin süresi dolana kadar modüllerin yaptığı (takip,yorum,dm,takipden çıkma) işlemleri sistemden bakabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.