İnstagram Otomasyon – Otomatik Takipden Çıkma

İnstagram Otomasyon – Otomatik Takipden Çıkma

17 Eylül 2018 Genel 0

Otomatik Takipden Çıkma Modülü ile zaman içerisinde takip edilen kullanıcı sayısı artar (İnstagramda bir profilin 7.500 kişiyi takip etmesi izin verilir*) ve instagramda takipçi sayısından daha çok takip edilen olması prestijinize zarar verebilir.Tek tek takipden çıkmak çok zahmetli ve uzun zaman alır bu yüzden modülümüzü kullanarak ;

  1. Geri Takip yapmamış kullanıcıları
  2. Otomatik Takip Modülü ile takip edilmiş kullanıcıları
  3. Bütün takip edilen kullanıcıları

gibi şecenekleri kullanarak 7/24 otomatik olarak takipden çıkarabilirsiniz.

Ayarlar:

İşlem Kayıtları:

Modüllerin Ortak Özellikleri:

 

Bütün Modüllerde yapılacak işlemlerin hızını kendiniz belirleyebilirsiniz , eğer instagramda manuel olarak takip,beğeni,yorum gibi işlemler yapıyorsanız modülleri hızlı modda çalıştırmayınız.

Modülleri açma ve kapatma ayarıdır. Modülün hedeflemelerini yaptıktan sonra çalışması için aktif hale getirmeniz gerekmektedir.Eğer bir modülde spam uyarısı alırsanız spam geçene kadar pasif durumda tutunuz.

Modülleri istenilen saatlerde durdurabilirsiniz. Spam yememeniz açısından modülleri gece saatleri (02:00-08:00) arası duraklatmanız önerilir. Takip etme modülü ve takipden çıkma modüllerini ters saatte kullanmakta veriminizi arttıracaktır.

İşlem Kayıtları bütün modüllerce tutulmaktadır. Modülü çalışmaya başlattıktan sonra instagram hesabınızı silene veya paketinizin süresi dolana kadar modüllerin yaptığı (takip,yorum,dm,takipden çıkma) işlemleri sistemden bakabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.